‼️ Британська газета Express пише про заборону для української опозиції брати участь у політичних конференціях за кордоном

Джерело:  ЗАКРИТА ЗОНА

‼️ Британська газета Express пише про заборону для української опозиції брати участь у політичних конференціях за кордоном. Це питання порушив народний депутат Олексій Гончаренко, член української делегації в ПАРЄ. Зараз йому не дають відвідати парламентський саміт Ради Європи у Дубліні та конференцію Консервативної партії в Манчестері.

👉🏻 Нагадаємо, що колеги Гончаренка по фракції «Європейська Солідарність», також неодноразово заявляли про неможливість виїхати за кордон, щоб представляти Україну.

🗣️ За словами голови Групи європейських консерваторів у ПАРЄ, подібна заборона не лише порушує права людини та принцип верховенства права, а й фактично не дозволяє Україні виконувати взяті на себе зобов’язання перед Радою Європи.

🫵🏻 Президент Зеленський все частіше за кордоном стикається з критикою за пригнічення проукраїнської опозиції в країні та обмеження свободи слова. Прикриваючись потребами воєнного часу, Банкова працює на розширення і цементування своєї влади, – про це говорять в усьому світі.

🔴Офіс президента намагається досягти єдності в інформаційній політиці, і прикриває цензуру необхідністю боротися з поширенням російської дезінформації. Та як видно, боротьба з опозицією замість обʼєднання навколо нагальних питань національної безпеки, суттєво знижує рівень довіри до України в світі. І в перспективі це впливатиме на підтримку.

@zakrytazona