⁉️Як зупинити Китай, Росію, Іран та їхніх посіпак? 🇷🇺🇨🇳Тепер стає зрозуміло навіть скептикам – минулого року почалась війна цивілізацій

Джерело:  ЗАКРИТА ЗОНА

⁉️Як зупинити Китай, Росію, Іран та їхніх посіпак?

🇷🇺🇨🇳Тепер стає зрозуміло навіть скептикам – минулого року почалась війна цивілізацій. Стартом можна вважати спільну заяву Путіна і Сі Цзіньпіна 4 лютого 2022, де вони проголосили себе альтернативою цінностям умовного Заходу. Проте, багато хто у світі і далі вважав, що напад РФ на Україну має локальний характер.

🌏Мені не подобаються пафосні вислови, типу, Україна воює за всю Європу. Ні, Україна воює за себе. А демократичний світ має нарешті зрозуміти, що йому не вдасться бути лише пасивним спостерігачем чи тиловим забезпеченням з мінімальними втратами для себе. Доведеться зробити більше.

🇺🇸 Після атаки на Ізраїль, яка чітко довела обʼєднання нової «Вісі Зла» проти демократичного світу, лідер американських республіканців у Сенаті Мітч МакКонелл задекларував 4 кроки для допомоги Ізраїлю:
📌не закликати «обидві сторони» до деескалації і дати можливість ізраїльтянам захистити себе;
📌швидко надати зброю і розвідувальні можливості;
📌зробити національну оборону США пріоритетом;
📌зосередитись на Ірані, як на спонсорі терористів ХАМАС.

📖Все у списку те саме, що і раніше: вставити у цей план замість Ізраїля і Ірана з ХАМАСом Україну і Росію та готуватися до глобального захисту цивілізації демократії від нападу диктатур.

Але чого не вистачає в цьому плані?

💰А не вистачає грошей. Як ХАМАС міг підготуватись до такого масштабного нападу без фінансування? Не міг. Як Іран міг організувати це фінансування? Бо було достатньо задіяних інструментів – і цілком легальних банківських, і сірих криптовалютних. Як росія змогла накопичити стільки ресурсів для війни проти України? Бо майже весь демократичний світ продовжував торгувати з нею пімля 2014 року.

👉🏻Санкції проти Росії виявились недостатньо ефективними, щоб змусити Путіна відступити. Санкції проти Ірану не зупинили фінансування ХАМАС. Відстежування шляхів обходу санкцій виявилося проваленим.

🔴 Без жорстких кроків проти «Вісі Зла», що зміцнює звʼязки і будує подальші плани зміни існуючого світового порядку, захистити себе буде вкрай важко. Заходу, так само як і Україні, потрібен Черчіль, а не симулякр. Без реального обʼєднання всіх однодумців і рішучих дій, які суттєво обмежать ресурси диктатур, без повноцінної допомоги тим країнам, які на передовій, світовий порядок ризикує бути зміненим. І умовному Західному світу ці зміни нічого доброго не принесуть. Час, коли добро має бути із зубами, настав давно. Зараз час показати зуби.

@zakrytazona