‼️«Вісь зла» перешла в активний контрнаступ 👉🏻 Спроби рашистів прорвати українську оборону на Сході та всесвітній «джихад» мають спільну мету

Джерело:  ЗАКРИТА ЗОНА

‼️«Вісь зла» перешла в активний контрнаступ

👉🏻 Спроби рашистів прорвати українську оборону на Сході та всесвітній «джихад» мають спільну мету: паралізувати західний світ, який не знатиме за що братися.

🔥Масові виступи на підтримку ХАМАС в арабських країнах, безлади в Європі у п’ятницю, 13-го є частиною плану глобальної дестабілізації світового порядку. Росія, Іран, Китай і Північна Корея мають підтримку азійських і африканських країн в антизахідних і антиамериканських діях. Вона ще не переважає, але має помітний рівень.

💡Для демократичного світу всі ці події мають стати холодним душем. Особливо для тих політичних лідерів, які намагатимуться використати створений хаос у міжпартійній та особистій боротьбі. Якщо не прийдуть до тями, то доведеться заплатити занадто високу ціну.

🔴 Обʼєднання всіх здорових сил і рішучість в протидії «Вісі зла» зараз критично важливе. Диктатури мають відчути воєнний спротив і фінансову блокаду. Так, це призведе до тимчасових економічних втрат умовного Заходу. Але без них будуть інші втрати – набагато відчутніші. Світ підійшов до чорно-білого розділу. Темна сторона свідомо йде на конфронтацію. Світла має нарешті усвідомити – іншого виходу, крім прийняти бій, вже немає.

@zakrytazona