🗣 Промова Байдена: той момент, коли Білий Дім вийшов за межі президентської кампанії

Джерело:  ✙Resurgam✙

🗣 Промова Байдена: той момент, коли Білий Дім вийшов за межі президентської кампанії

➡️ Перед промовою Байдена ймовірно черговий клон, або тінь схожа на путіна відвідала штаб військ в Ростові-на-Дону. ⛳️ Головне завдання — це взяття Авдіївки. Я вже писав про Авдіївку, лише ще раз нагадаю думку — ціль взяти її до кінця року, щоб пропагандою продати "тактичний успіх" за "стратегічний" та вплинути на партнерів України, точніше їх ставлення до війни та допомогу. Наші титани тримаються, Авдіївка тримається, але навіть у разі якщо військові будуть змушені відійти (якщо!), то все одно політичної цілі путін вже не досягне. Чому?

➡️ Відповідь — промова Байдена. Промова Байдена фіксує новий статус кво та вперше називає речі своїми назвами — світ у гібридній стадії Третьої світової. 

Промова Байдена виходить як за рамки передвиборчої кампанії, так і за рамки необхідності отримати 105 млрд$. Вона вперше фіксує стратегічні речі:

▶️ 1. Момент названо "переломним". Переломним не в контексті як раніше: "війни з московією", "українського наступу", а "переломним" в контексті "майбутнього демократичного світу". Переломним, в контексті "демократій" та "автократій" і мова йшла не окремо про путіна чи ХАМАС, а все що стоїть з ними поряд: іран, Китай, північна корея, африканські диктатури (хоча частина ще публічно не названа).

▶️ 2. Вперше Білий Дім не побоявся порівняти московію з терористами, а відповідь США московії як відповідь терористам. Називати "московію — терористом" у Білому Домі було табу, бо це виходило за рамки "управління конфліктами" та шкодило б "ймовірним перемовинам у майбутньому".

▶️ 3. Україна названа "стратегічним партнером" (точніше "критично важливою для США", але по суті саме "стратегічним партнером" на рівні з Ізраїлем чи Тайванем). І пакет допомоги буде наданий спільно: на рівні стратегічних партнерів. Це перехід на інший щабель відношення до нас. Ізраїль, Тайвань та Японія з Південною Кореєю — це інший вид відносин та в першу чергу геостратегічна оцінка їх значення для США в ключових стратегічних документах. Можна припустити, що Україна як ключовий для США в Європі геостратегічний опорний пункт, нарешті визнається як "стратегічний". Подібно до того як у часи "Холодної війни" була Федеративна республіка Німеччина.

▶️ 4. Чітко проведено паралелі взаємозалежності діяльності московії та ірану з атакою ХАМАСу на Ізраїль.Тобто, розвідка США має конкретні дані, тези які озвучив Байден. Можна по різному ставитись до цієї якоїсь наркотичної залежності Нетаньяху до путіна, але американці не для того зараз тягнуть другий авіаносець до Ізраїля, щоб Нетаньяху "грав у свою гру", постійно відмовляючи Вашингтону у підтримці України. Ізраїль зараз як ніколи залежить від американської міжнародної позиції та її активності, їх можливостей вести діалог з частиною арабського світу та військової підтримки від Білого Дому. Загалом Ізраїль має вже бачити, що він немає самостійного ресурсу бути "і тут, і там" — однозначну сторону прийдеться обирати.

▶️ 5. Сторону прийдеться обирати. Хоч промову пов'язують з необхідністю продавити пакет допомоги на 105 млрд, фактично промова Байдена фіксує "фазу розділення світу на блоковість" і необхідність превентивної перемоги в Україні та Ізраїлі, щоб відстрочити великі та непередбачувані наслідки. Якщо коротко: "Розумій з ким ти маєш бути" і "Необхідно платити зараз більше (для перемоги), щоб не платити згодом ще більше (життями американців та європейців)».

➡️ Тобто, нарешті не окремими напівофіційними заявами/натяками, а словами президента США, країни лідера блоку НАТО публічно проговорена проста істина "війна в Україні — це не війна між Україною та московією, нав'язана другою. Це не війна тільки України. Це війна між "демократичним світом та його майбутнім" і "авторитарним блоком".

Промову Байдена відзначила й вісь зла — атакою БПЛА на дві американські військові бази в Сирії.

⛳️ Ціль головної вісі зла (китай-московія-іран) зараз дуже проста та очевидна — направити ісламський екстремізм проти Заходу, використовуючи історичні розбіжності та гібридні методи провокацій.

Resurgam Приєднуйся