‼️Росія готується до ескалації у 2024 році 💰В бюджеті РФ на наступний рік витрати на війну зростуть на 68%&#33

Джерело:  ЗАКРИТА ЗОНА

‼️Росія готується до ескалації у 2024 році

💰В бюджеті РФ на наступний рік витрати на війну зростуть на 68%! Це третина всіх запланованих видатків рашистів у 2024. Російська воєнщина матиме 109 мільярдів євро.

🤜🏻🤛🏻 Отже, Москва готується до активної війни і, можливо, не лише проти України. Явні наміри підігрівати новий конфлікт на Близькому Сході теж потребуватимуть коштів. Можливо, що Путін готується до прямого протистояння із Заходом. Принаймні, американськa Комісія Стратегічного позиціювання радить Конгресу бути готовими навіть до одночасної війни з Росією і Китаєм.

⁉️ Чи готові в Україні до адекватної реакції на російські плани? Бюджет-24 поки не тішить. Міністерство оборони отримає навіть менше коштів, ніж по факту у 2023. Це одне з найбільших зменшень. На 2024 планують 1164,048 млрд попри цьогорічні 1232,392 млрд. Це менше на 68,344 млрд або на 6%. Отже, це 30,5 мільярдів доларів, що більш ніж втричі менше, ніж в РФ.

🏭 При цьому, ворожа економіка і промисловість активно переходить на воєнні рейки. Натомість українські підприємства ВПК перебувають під постійними атаками ДБР і Державної аудиторської служби, яку очолює людина з кіл, наближених до Портнова, який перебуває у санкційному списку США.

❗️На фронті тим часом відчувається нестача боєприпасів для зброї українського виробництва. Командир розрахунку протитанкового комплекса «Стугна» Тетяна Чорновіл написала про те, що ракетами біда. Їх виробляє КБ «Луч», який якраз і перебуває під тиском ДБР та Держаудитслужби.

🔴 Від усього цього виникає питання – влада збирається перемагати окупантів реально, а не на словах? Бо в телемарафоні подоляки-лещенки говорять одне, а на фронті і в бюджеті все зовсім інакше. Повне враження, що офіс президента і його найближче оточення більше цікавлять вибори і переобрання Зеленського та збереження, а не війна проти рашизму.

@zakrytazona