Центр журналістської солідарності працює в Харкові

Центр журналістської солідарності в Харкові є одним з мережі центрів, відкритих Національною спілкою журналістів України за підтримки ЮНІСЕФ. Такі осередки допомагають медійникам всіх рівнів: журналістам сайтів, газетярам, фіксерам, всім, хто займається журналістикою і відстоює Україну на інформаційній ниві. У Харкові Центр відкрився в грудні 2023 року.

Діяльність осередку буде корисна медійникам, які, їдуть через Харків на Донбас. Їх тут раді зустріти і допомогти, зокрема, надати в оренду амуніцію, засоби захисту для роботи на безпосередньо на лінію фронту.

Центрі журалістської солідарності в Харкові — це також локація, де можна попрацювати в теплі, з чаем і кавою. Достатньо лише попередньо зателефонувати.

Варто зазначити, що на базі осередку також проводяться онлайн освітні конференції, аби журналісти могли, при потребі підвищувати свій фаховий рівень.

Важливим є, щоб світ знав про злочини, які вчиняються російською федерацією проти медійників в Україні. Тому Центр журналістської солідарності в Харкові співдіє щодо фіксації і поширення інформації про такі злочини.

Телефон Центру журналістської солідарності в Харкові: 095-421-54-77 (Ганна Черненко).

Сторінка у Фейсбуці: https://www.facebook.com/profile.php?id=61554742815457

#Центр_журналістської_солідарності #Харків #ЗМІ #медіа #допомога #війна

http://www.youtube.com/watch?v=dUuG_FNOarM